Calendar

14 nie 15 pon 16 wt 17 śr 18 czw 19 pt 20 sob
All-day
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00 Eliminacje Międzywojewódzkie @ Miód i Lawenda, Biardy
Eliminacje Międzywojewódzkie @ Miód i Lawenda, Biardy
paź 14 @ 00:00 – paź 15 @ 00:00
ELIMINACJE MIĘDZYWOJEWÓDZKIE do: OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY do 11 i 13 lat, FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK i JUNIORÓW w SZACHACH do 9 lat na rok 2019   1/ CEL: Popularyzacja szachów wśród dzieci i młodzieży, Podnoszenie[...]
00:00 Eliminacje Międzywojewódzkie @ Miód i Lawenda, Biardy
Eliminacje Międzywojewódzkie @ Miód i Lawenda, Biardy
paź 15 @ 00:00 – paź 16 @ 00:00
ELIMINACJE MIĘDZYWOJEWÓDZKIE do: OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY do 11 i 13 lat, FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK i JUNIORÓW w SZACHACH do 9 lat na rok 2019   1/ CEL: Popularyzacja szachów wśród dzieci i młodzieży, Podnoszenie[...]
00:00 Eliminacje Międzywojewódzkie @ Miód i Lawenda, Biardy
Eliminacje Międzywojewódzkie @ Miód i Lawenda, Biardy
paź 16 @ 00:00 – paź 17 @ 00:00
ELIMINACJE MIĘDZYWOJEWÓDZKIE do: OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY do 11 i 13 lat, FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK i JUNIORÓW w SZACHACH do 9 lat na rok 2019   1/ CEL: Popularyzacja szachów wśród dzieci i młodzieży, Podnoszenie[...]
00:00 Eliminacje Międzywojewódzkie @ Miód i Lawenda, Biardy
Eliminacje Międzywojewódzkie @ Miód i Lawenda, Biardy
paź 17 @ 00:00 – paź 18 @ 00:00
ELIMINACJE MIĘDZYWOJEWÓDZKIE do: OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY do 11 i 13 lat, FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK i JUNIORÓW w SZACHACH do 9 lat na rok 2019   1/ CEL: Popularyzacja szachów wśród dzieci i młodzieży, Podnoszenie[...]
00:00 Eliminacje Międzywojewódzkie @ Miód i Lawenda, Biardy
Eliminacje Międzywojewódzkie @ Miód i Lawenda, Biardy
paź 18 @ 00:00 – 14:30
ELIMINACJE MIĘDZYWOJEWÓDZKIE do: OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY do 11 i 13 lat, FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK i JUNIORÓW w SZACHACH do 9 lat na rok 2019   1/ CEL: Popularyzacja szachów wśród dzieci i młodzieży, Podnoszenie[...]
16:00 VIII Memoriał R. Gerleckiej @ Piłsudskiego 22, Lublin
VIII Memoriał R. Gerleckiej @ Piłsudskiego 22, Lublin
paź 19 @ 16:00 – paź 20 @ 00:00
VIII Szachowy Międzynarodowy Memoriał im Reginy Gerleckiej Organizator: Lubelski Klub Szachowy- Zbigniew Pyda e-mail : zbyszek.pyda@gmail.com, tel. 604-084-134,www.szachy.lublin.pl Patronat, sponsorzy Pan Bogumił KRZYSZCZAK – Prezes Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo- Kredytowej Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie Dr Wojciech KRZYŻANOWSKI – Prywatna Praktyka Lekarska, http://ortomix.lublin.pl/ortopedia/ Zadanie w[...]
00:00 VIII Memoriał R. Gerleckiej @ Piłsudskiego 22, Lublin
VIII Memoriał R. Gerleckiej @ Piłsudskiego 22, Lublin
paź 20 @ 00:00 – paź 21 @ 00:00
VIII Szachowy Międzynarodowy Memoriał im Reginy Gerleckiej Organizator: Lubelski Klub Szachowy- Zbigniew Pyda e-mail : zbyszek.pyda@gmail.com, tel. 604-084-134,www.szachy.lublin.pl Patronat, sponsorzy Pan Bogumił KRZYSZCZAK – Prezes Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo- Kredytowej Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie Dr Wojciech KRZYŻANOWSKI – Prywatna Praktyka Lekarska, http://ortomix.lublin.pl/ortopedia/ Zadanie w[...]
09:00 VIII Szachowy Międzynarodowy Memoriał im Reginy Gerleckiej – turniej B @ Piłsudskiego 22, Lublin
VIII Szachowy Międzynarodowy Memoriał im Reginy Gerleckiej – turniej B @ Piłsudskiego 22, Lublin
paź 20 @ 09:00 – paź 21 @ 00:00
VIII Szachowy Międzynarodowy Memoriał im Reginy Gerleckiej – turniej B (możliwe uzyskanie okręgowych kategorii szachowych) Organizator: Lubelski Klub Szachowy- Zbigniew Pyda e-mail : zbyszek.pyda@gmail.com, tel. 604-084-134,www.szachy.lublin.pl Patronat, sponsorzy Pan Bogumił KRZYSZCZAK – Prezes Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo- Kredytowej im. Zygmunta Chmielewskiego[...]